
Easy Goiing!
Gewoon zo'n fijn eetcafé, Café de Hamer!
Café de Hamer is een gezellig eetcafé, buiten het centrum, dus makkelijk en gratis parkeren. Vanaf de hotspots zoals de Apenheul of Paleis het Loo ben je zo bij dit café.
Het is een echt eetcafé, dus ’s middags tosti’s op de kaarten en ’s avonds een hamburger of saté!
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Op zoek naar leuke kinderkleding? Kidsproof heeft de leukste winkels voor je op een rij gezet.
Cafe de Hamer
Zwolseweg 275
7345 AA Wenum-Wiesel
Openingstijden
di, wo, do en vrij: vanaf 11:30 uurza: vanaf 12:00 uur
zo: vanaf 11:30 uur
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn
Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!