Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Canadian Walk

Ga op pad met de gratis app en leer alles over de bevrijding van Apeldoorn en de Canadezen.

Op 17 april 1945 werd Apeldoorn bevrijd. Tijdens de Canadian Walk ontdek je voor het eerst deze bijzondere gebeurtenis in een indrukwekkende audiotour, aan de hand van 26 bijzondere en persoonlijke verhalen van Canadese soldaten en Apeldoornse verzetsstrijders.

Op de route vind je jaarlijks van 17 april tot en met eind september een aantal vitrines waarin gerelateerde objecten tentoongesteld zijn.

Tip: download van tevoren de app ‘Apeldoorn Stories’, zodat je goed van start kunt gaan. Je kunt het beste oortjes gebruiken om de verhalen goed te horen.

Goed om te weten: je start bij het Canadees bevrijdingsmonument ‘Man met twee Hoeden’ aan de Loolaan. De route eindigt in de binnenstad. Totaal is de wandeling 2,1 km.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Nooit meer leuke tips missen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

jaarlijks van 17 april tot en met eind september

Apeldoorn

Loolaan

7314 GD Apeldoorn

Openingstijden jaarlijks van 17 april tot en met eind september
Prijs gratis

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!