Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Canadian Walk

Ga op pad met de gratis app en leer alles over de bevrijding van Apeldoorn en de Canadezen.

Op 17 april 1945 werd Apeldoorn bevrijd. Tijdens de Canadian Walk ontdek je voor het eerst deze bijzondere gebeurtenis in een indrukwekkende audiotour, aan de hand van 26 bijzondere en persoonlijke verhalen van Canadese soldaten en Apeldoornse verzetsstrijders.

Op de route vind je jaarlijks van 17 april tot en met eind september een aantal vitrines waarin gerelateerde objecten tentoongesteld zijn.

Tip: download van tevoren de app ‘Apeldoorn Stories’, zodat je goed van start kunt gaan. Je kunt het beste oortjes gebruiken om de verhalen goed te horen.

Goed om te weten: je start bij het Canadees bevrijdingsmonument ‘Man met twee Hoeden’ aan de Loolaan. De route eindigt in de binnenstad. Totaal is de wandeling 2,1 km.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Nooit meer leuke tips missen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

jaarlijks van 17 april tot en met eind september

Apeldoorn

Loolaan

7314 GD Apeldoorn

Openingstijden jaarlijks van 17 april tot en met eind september
Prijs gratis

Meer inspiratie

12 zomeruitjes op de Veluwe

De leukste zomertips voor gezinnen op de Veluwe!

Mini Mornings

De allerkleinste kids maken kennis met de bioscoop tijdens de Mini Mornings van Vue!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Spelen op de Brink Deventer

Gezellig spelen op de Brink met oud-hollands of modern speelgoed!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke minigolf en pitch & putt locaties

Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer!  Van minigolf tot het unieke voetgolf!

Festivals in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

In de zomer en het najaar van 2025 zijn er in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen allerlei gezellige en kindvriendelijke festivals te vinden. Lekker naar buiten, samen wat beleven en van alles doen. Hieronder hebben we de leukste festivals voor jong én oud op een rij gezet - maak er samen een onvergetelijke zomer van!

11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?

12x zomertips op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de zomer.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief