Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Chocolate Company Deventer

Het chocoladeparadijs van Deventer, waar je ook heerlijk (ook zonder chocolade) kunt lunchen!

In het gezellige winkelcentrum van Deventer, en op 5 minuten loopafstand van het station kom je dit chocoladeparadijs tegen. Hier staan chocolista’s vanaf ’s ochtends vroeg al voor je klaar met een lekker croissantje. Je bent ook van harte welkom om tijdens de lunch te genieten van een sandwich of één van de taartjes. Kies bijvoorbeeld de beroemde Killer Brownie en cheesecake of een heerlijke Limburgse Gateau.

Een eigen chocoladefondue gevuld met gesmolten chocolade om vervolgens aardbeien en ander fruit, spekjes en koekjes in te dopen. Mmmmm!! Kies voor chocolade uit de tempereermachine of zoek een eigen Hotchocdip uit in meer dan 10 verschillende smaken.

Wil je meer weten over Chocolate Company Deventer? Klik dan op de roze websitebutton.

En natuurlijk hebben we nog véél meer fijne adresjes voor een lunch met kinderen! Je vindt ze in de rubriek Uiteten!

Chocolate Company Café Deventer

Keizerstraat 1

7411 HC Deventer

Openingstijden Maandag:09:00 - 18:00 uur
Dinsdag:09:00 - 18:00 uur
Woensdag:09:00 - 18:00 uur
Donderdag:09:00 - 18:00 uur
Vrijdag:09:00 - 18:00 uur
Zaterdag:09:00 - 18:00 uur
Zondag:11:00 - 17:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Chocolate Company Café Deventer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Kidsproof terrasje pakken

Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Ideaal: kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras! Jij kan rustig genieten van een hapje en drankje, want je kinderen vermaken zich wel. Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?