Gamen in VR lab (8+)
Waan jezelf in een andere omgeving tijdens verschillende games in het VR lab bij CODA!
Met Virtual Reality waan je jezelf in een andere omgeving zoals een spel of ander land. Ook zijn er applicaties waarbij er een omgeving wordt gesimuleerd om bijvoorbeeld van je hoogtevrees af te komen of om meer te leren over kunst of geschiedenis. In de Makerspace van CODA ExperienceLab ontdek je allemaal verschillende games en ook Nintendo Labo VR! Je kunt elke zaterdag terecht om deze toffe ervaring mee te maken.
Kom je ook? Klik op de roze button voor meer info.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie
Maaiveld Festival Apeldoorn
Geniet van dit gratis festival vol shows en acts in hartje Apeldoorn!
Samen spelen in de meivakantie op Paleis Het Loo
Deze meivakantie staat Paleis Het Loo bol van de activiteiten voor jong en oud!
Zalige zoetigheden uit het verleden
Proef en maak lekkers bij Huis Verwolde in Laren tijdens deze leuke workshop!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn
Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!