Spelend leren bij CODA
Je vergeet bij CODA bijna dat je boeken kwam lenen!
Coda heeft een ruim aanbod boeken voor kinderen. Maar boeken lenen is bijna bijzaak in de centrale bibliotheek. Zodra je beneden in de kelder komt, voor de kleinsten via de glijbaan, weet je eigenlijk niet meer waar je moet beginnen.
Plof je neer op de gezellige bank terwijl de kids lekker gamen. Ga je in de uitkijktoren, schapen knuffelen of de oude groentekar besturen? Baby’s vermaken zich in de ruime grondbox vol knuffels en zachte boekjes.
In de makersspace van Coda komen kunst en techniek samen. Je kunt hier allerlei leuke workshops volgen zoals 3D printen. En in het Museum zijn regelmatig leuke tentoonstellingen speciaal voor kinderen.
In onze Uitagenda vind je alle leuke kinderactiviteiten terug.
Kortom, kom je alleen maar boeken halen, spreek dan met jezelf af dat je niet te lang blijft hangen in deze fantastische bibliotheek!
De bibliotheek heeft verschillende vestigingen in Apeldoorn, klik op de roze button om naar de website van CODA te gaan.
Na het bezoek aan de bibliotheek zin in een kopje thee? Kijk in de categorie uit eten voor overdag voor de leukste adresjes.
CODA
Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
Openingstijden
zie website voor de actuele openingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Kroon op de taart bij CODA
Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe
Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!