
Gamen in VR lab (8+)
Waan jezelf in een andere omgeving tijdens verschillende games in het VR lab bij CODA!
Met Virtual Reality waan je jezelf in een andere omgeving zoals een spel of ander land. Ook zijn er applicaties waarbij er een omgeving wordt gesimuleerd om bijvoorbeeld van je hoogtevrees af te komen of om meer te leren over kunst of geschiedenis. In de Makerspace van CODA ExperienceLab ontdek je allemaal verschillende games en ook Nintendo Labo VR! Je kunt elke zaterdag terecht om deze toffe ervaring mee te maken.
Kom je ook? Klik op de roze button voor meer info.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
CODA
Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
Openingstijden
Elke zondag van 13:00 tot 16:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Gigant
Kom in de vakantie een leuke familiefilm kijken bij Gigant en geniet van een High Lemonade!
Op ontdekking bij het NMM
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?
Meivakantie bij MIMIK
Leuke familiefilms en activiteiten tijdens de meivakantie bij MIMIK in Deventer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!