Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

CODA Paper Art

Bekijk deze speciale tentoonstelling waar alles is gemaakt van papier en karton!

Stap met het hele gezin in een fantasiewereld van papier tijdens CODA Paper Art 2025!

Van 25 mei t/m 2 november barst het CODA Museum in Apeldoorn van kleurige installaties, kunstwerken van karton, sprookjesachtige werelden en verrassende creaties. En alles allemaal gemaakt van papier en karton, hoe bijzonder!

Laat je verwonderen door een roze olifant, een draaiende Mini, kunst van restmateriaal én indrukwekkende verhalen over duurzaamheid en identiteit. Ontdek ook de interactieve routes en ga zelf aan de slag in het ExperienceLab. Leuk, leerzaam en inspirerend voor jong en oud!

Klik op de roze button voor meer informatie over deze tentoonstelling en het programma.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten met de kids.

25 mei t/m 2 november

CODA

Vosselmanstraat 299

7311 CL Apeldoorn

Openingstijden t/m 2 november
Mail direct

Mail direct naar CODA

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Op stap met de knapzak (6+)

Lekker op stap met een goedgevulde knapzak rondom Huis Verwolde!

Op ontdekking bij het NMM

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Meivakantie bij Paleis het Loo

Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

8x DIY Moederdag cadeautjes

Het is bijna Moederdag. Voor moeders de leukste dag van het jaar! Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje... Wie wordt daar nou niet blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar ideeën voor zelfgemaakte Moederdag-verrassingen.

Moederdag recept: kaneelbrood

Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief