
De Boskantine
Tof in het bos! De Boskantine in Hoenderloo met restaurant, binnenspeeltuin en buitenspeeltuin met terras
Lekker plekje voor lunch of diner, midden in het bos! Een echte Kidsprooftip!
De Boskantine is een fantastisch plekje om gezellig samen een hapje te eten. Kinderen hebben een eigen menukaart waar ze een hapje van kunnen uitzoeken.
Maar dat is nog niet alles! Bij De Boskantine hebben ze ook een indoor speeltuin, een natuurspeeltuin (buiten dus!) mét springkussen en zand en water speelplaats. Kunnen jullie nog even lekker natafelen, terwijl de kinderen zich ook prima vermaken.
Ook gezellig: speel met het hele gezin eerst een potje midgetgolf. En alsof dat nog niet genoeg is, het Kabouterpad en de Ranger Route starten bij De Boskantine voor de deur.
Voor ons de ideale plek voor een relaxte dag in het weekend!
Wil je meer weten over De Boskantine? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Alle leuke uitjes voor de komende periode? Ja hoor, die hebben we, kijk hiervoor in de Uitagenda.
De Boskantine
Krimweg 140
7351 TM Hoenderloo
Openingstijden
Bekijk de openingstijden op de site van De BoskantineToon op kaart
Meer inspiratie


11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn
Kidsproof terrasje pakken
Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.