Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Brugkabouter Eerbeek

Zoveel leuks te doen bij De Brugkabouter in Eerbeek! Heb je nog wel tijd voor een pannenkoek?

Het is bijna zonde om alleen voor een pannenkoek naar de Brugkabouter te gaan. Er is hier namelijk zo veel te doen!

Er is een grote speeltuin, kayakken op het kanaal, of midgetgolfen, of je vermaken in het maisdoolhof! Zo…. daar krijg je vast honger van!

En dan nog een pannenkoek kiezen! Voor de kleine kabouters is er ook genoeg keuze!

Wil je meer weten over Pannenkoekenrestaurant De Brugwachter? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Check ook even onderstaand filmpje!

Ben je benieuwd wat er de komende periode allemaal te doen is in de omgeving van Apeldoorn? Check dan de Uitagenda!

Lees ook onze blog: De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer

Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!

Lees verder Lees verder

De Brugkabouter

Brummenseweg 16

6961 LR Eerbeek

Openingstijden wo - za: 11:30 - 20:00 uur
zo: 9:00 - 20:00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Brugkabouter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

De Vroolijke Frans

Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief