De Gracht
Genieten van lunch of diner bij De Gracht, midden in het centrum van Zutphen!
In het centrum van Zutphen, vind je aan de Laarstraat ‘De Gracht’. Je kunt hier terecht voor heerlijke broodjes, uitsmijters, pannenkoeken of bijvoorbeeld de bekende Schnitzel de “Gracht”. Ook ’s winters kan je hier lekker buiten zitten op het verwarmde terras.
Voor meer info en de menukaart klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
De Gracht
Laarstraat 1
7201 CA Zutphen
Openingstijden
Donderdag t/m zondagToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Happy Tosti Deventer
Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer
Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.
12x leuke spelletjes met sneeuw
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!