Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeelplaats Otterlo

Spelen in de natuur van Otterlo: Oerrr natuurspeelplaats, waterspeelplaats en natuurpoort!

Kinderen kunnen op 100 mtr afstand van De Houtzagerij naar hartenlust spelen op de Oerrr natuurspeelplaats in de bossen van de Planken Wambuis. Ook start hier een leuke kinderwandeling over de Mosselse Heide met OERRR opdrachten onderweg.

En de natuurkamer van De Houtzagerij, met “levensechte muren” van natuur is eigenlijk een mini-bezoekerscentrum boordevol informatie uit het natuurgebied! 

Beleven, leren én doen!

De Houtzagerij ligt op vakantiepark EuroParcs De Wije Werelt. Vanaf de parkeerplaats is het slechts 5 minuten lopen naar de OERRR Natuurspeelplaats en de wandelroute.

Meer informatie vind je op de website. Klik hiervoor de roze button.

Lees ook meer over het Familierestaurant, de kinderfeestjes en de indoor-speeltuin van De Houtzagerij!

De Houtzagerij

Arnhemseweg 100-102

6731 BV Otterlo

Openingstijden Bekijk de openingstijden op de website!
Mail direct

Mail direct naar De Houtzagerij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

Street Jump Apeldoorn

Ga helemaal los bij Street Jump. Gave Jump Area's als de Big Airbag, Jump Caroussel en meer!

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

16x meivakantie tips

Yes, meivakantie! Wij hebben 16 toffe tips verzameld om er samen lekker op uit te gaan.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief