Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeelplaats Otterlo

Spelen in de natuur van Otterlo: Oerrr natuurspeelplaats, waterspeelplaats en natuurpoort!

Kinderen kunnen op 100 mtr afstand van De Houtzagerij naar hartenlust spelen op de Oerrr natuurspeelplaats in de bossen van de Planken Wambuis. Ook start hier een leuke kinderwandeling over de Mosselse Heide met OERRR opdrachten onderweg.

En de natuurkamer van De Houtzagerij, met “levensechte muren” van natuur is eigenlijk een mini-bezoekerscentrum boordevol informatie uit het natuurgebied! 

Beleven, leren én doen!

De Houtzagerij ligt op vakantiepark EuroParcs De Wije Werelt. Vanaf de parkeerplaats is het slechts 5 minuten lopen naar de OERRR Natuurspeelplaats en de wandelroute.

Meer informatie vind je op de website. Klik hiervoor de roze button.

Lees ook meer over het Familierestaurant, de kinderfeestjes en de indoor-speeltuin van De Houtzagerij!

De Houtzagerij

Arnhemseweg 100-102

6731 BV Otterlo

Openingstijden Bekijk de openingstijden op de website!
Mail direct

Mail direct naar De Houtzagerij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speelboerderij Binky

Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!

Boschbad Apeldoorn

Het Boschbad in Apeldoorn! Een heerlijke dag uit met hele gezin bij het grootste buitenbad van Nederland!

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Ideaal: kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras! Jij kan rustig genieten van een hapje en drankje, want je kinderen vermaken zich wel. Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?