De koperen ezel
Beleef een ezeltastische dagje uit in Epe; ezelwandelingen, spelen en kinderboerderij bij de Koperen Ezel
Heel veel dieren bij De Koperen Ezel in Epe
Speel en Doe Paradijs De Koperen Ezel in Epe is een kinderboerderij met ruim 40 ezels! Maar je vindt hier heel veel andere aaibare schatjes zoals cavia’s, konijnen, geiten, hangbuikzwijnen, kippen, schildpadden, parelhoenders, kalkoenen, fazanten, pauwen, schapen, chinchilla’s uilen en geregeld jonge kalfjes.
Ze hebben bij De Koperen Ezel ook steeds meer exotische dieren waaronder wallaby’s, stekelvarkens, Mara’s, prairiehonden, Sika herten, een zeboe en een dromedaris.
Lekker spelen
In de speeltuin kun je glijden, graven, zwiepen, skelteren noem maar op! Er is heel veel keuze en voor de wat druilerige dagen zijn er ook genoeg opties in de binnenspeeltuin. Rust af en toe even uit op het boerenterras!
Het allerleukste bij De koperen ezel is dat je er ook op pad kunt met een ezel! Ezels zijn lief, zachtaardig en ze lopen niet zo snel. Maak er je eigen feest van door een picknick mee te nemen, een zadel op de ezel te laten zetten of een huifkar achter de ezel te plaatsen!
Pannenkoekenboerderij De Vrolijke Boer
Van al dat spelen krijg je honger natuurlijk! Dat komt goed uit want bij hun pannenkoekenboerderij De Vrolijke Boer kan je heerlijke pannenkoeken eten!
Alle mogelijkheden staan op de website, klik hiervoor op de roze button.
Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief en ontvang gratis altijd de leukste tips in de buurt!
De koperen ezel
Kopermolenweg 4
8161 RM Epe
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 10:00 -17:00 uurZaterdag en zondag: 10:00 - 18:00 uur
Prijs
€ 5,- per persoonToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie
12x wintertips op de Veluwe
We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x de leukste winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
De leukste kerstmarkten in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Een kerstmarkt bezoeken met je kinderen? We hebben alle informatie over kerstmarkten en winterfairs in 2025 in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe voor je op een rijtje gezet.