De Pizzabakkers
Geniet bij De Pizzabakkers van heerlijke ovenverse pizza’s volgens authentiek Romeins recept!
Het is zover: De Pizzabakkers Apeldoorn is open en klaar om te bakken! Vanaf nu kan je bij Hicret Yavas & zijn team terecht voor heerlijke ovenverse pizza’s volgens authentiek Romeins recept.
De Pizzabakkers hebben twee verschillende menu’s. Eén voor lunch en één voor diner. Allebei met heerlijke Romeinse pizza’s. Op de drankenkaart vind je onder andere sprankelende prosecco’s, prosecco-cocktails en onze huisgemaakte limoncello, maar je kunt ook gewoon een kop koffie krijgen of fris, ook Italiaans natuurlijk.
Leuk voor de kleinste kids: zij krijgen een bolletje pizzadeeg om mee te kleien.
Voor meer info en het volledige menu klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn
Happy Tosti Deventer
Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje
Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
Kidsproof Kletspraat – Wintereditie
Breng een ander gesprek op gang tijdens pakjesavond, het kerstdiner of een lekkere winterwandeling met de Kidsproof kletspraat kaartjes! Met deze wintereditie van de gesprekkaartjes voor kinderen kom je er bijvoorbeeld achter wat papa zou doen wanneer hij ingesneeuwd raakt of wat de mooiste herinnering is van het afglopen jaar van jouw kind.
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.