
De Scheg Deventer
Uniek zwemfeestje met VR-experience bij zwemparadijs De Scheg!
Nieuw: VR-Experience
Vier je kinderfeestje in het zwemparadijs in Deventer en beleef samen met vriendjes en vriendinnen een onvergetelijke tijd. Bij ieder kinderfeestje is een VR-experience inbegrepen. Ontdek in de VR-cave een nieuwe spannende onderwaterwereld.
Nieuwsgierig naar de VR-experience? Check dan snel het onderstaande filmpje:
Zwemparadijs
En natuurlijk kan je ook lekker zwemmen. Duik in één van de vele glijbanen, zoals de Gletsjer Slide. Deze 80 meter lange wildwaterbaan stroomt met een reuzevaart naar beneden, langs scherpe bochten en draaikolken. Roetsj met z’n allen van de Lava Slide. Wie is het eerste beneden? Echte waaghalzen zijn in de 70 meter lange Northern Light Slide nog sneller dan het Noorderlicht!
Feestarrangementen
Een kinderfeest in het Zwemparadijs van De Scheg is al vanaf € 13,50 beschikbaar en bestaat uit:
– Entree tot het zwemparadijs en VR-experience
– Cadeautje voor de jarige
– Gebruik van een speelton met leuke speelattributen
– Kinderfeestmenu bestaande uit friet met saus en Capri Sun of Slimpie Dave
Het basisarrangement is nog verder uit te breiden met minisnacks, ijsje (Raket, Festini of softijsje) en/of Fanta Frozen
Klik op de roze websitebutton voor meer info over dit leuke kinderfeestje!
TIP! Discozwemmen op vrijdagavond! De discolampen gaan aan en er galmt discomuziek uit de boxen van het zwembad. Swing samen met je vrienden in het water van het Zwemparadijs! Ook leuk om dan je kinderfeest te vieren.
De Scheg
Piet Van Donkplein 1
7422 LW Deventer
Prijs
Vanaf €13,50 per kind, minimaal 6 personenToon op kaart
Meer inspiratie


Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!
Feestje Klimbos Apeldoorn
Verleg tijdens je kinderfeestje met je vrienden en vriendinnen grenzen bij Klimbos Apeldoorn.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Bubble Tea in Apeldoorn en Deventer
De lekkerste bubble tea vind je in Apeldoorn en Deventer! Geniet van heerlijke combinaties die je niet wilt missen. Perfect voor een uitje met de kids of als lekkere traktatie.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!