Discozwemmen
Dans, zing en duik mee tijdens het discozwemmen op de vrijdagavond bij De Scheg!
Iedere vrijdagavond staan de discolampen aan en er is een DJ aanwezig in De Scheg, voor een toffe avond discozwemmen met vriendjes en vriendinnetjes! Dans, zing en duik in één van de vele glijbanen, zoals de Gletsjer Slide of roetsj met z’n allen van de Lava Slide. Voor echte waaghalzen is er de 70 meter lange Northern Light Slide.
Kom je ook? Let op: discozwemmen is onderdeel van recreatief zwemmen, deelname is alleen mogelijk voor kinderen en volwassen met minimaal een A/B diploma.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Elke vrijdagavond
Meer inspiratie
Herfst op het Paleis!
Speuren, racen, knutselen én naar de poppenkast: vier samen de herfstvakantie bij Paleis Het Loo.
Herfstvakantie bij Cinemajestic
Samen genieten van de leukste kinderfilms én lekkere snacks die gewoon naar jullie stoel worden gebracht.
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)