De Warkense Molen
Een leerzaam uitje met het hele gezin: Bezoek de korenmolen en het bakkerij museum in Warnsveld.
Wauw, De Warkense Molen in Zutphen is 135 jaar oud en op zaterdag is de molen geopend voor bezoek. Met genoeg wind draait de molen en wordt er ook gemalen. De vrijwilligers geven graag een rondleiding.
Bij De Warkense Molen vind je ook het Bakkerij Museum. Dit is een intiem maar compleet museum met een werkende authentieke bakkersoven die gestookt wordt met o.a. takkenbossen. In het nostalgische winkeltje worden lekkernijen zoals bakkerij- en streekproducten verkocht. Ook kunt je er een kop koffie met een krentenwegge of iets anders lekkers erbij kopen.
Wil je meer weten over de molen of over het Bakkerij Museum? Klik dan op de roze websitebutton.
P.s. nog zo’n leuk educatief uitje: doe de speurtocht met kidsgids in Museum More in Gorssel!
De Warkense Molen
Lage Lochemseweg 25
7231 PK Warnsveld
Openingstijden
zaterdag van 11:00 tot 16:00Prijs
Een vrijwillige bijdrage voor onderhoud van het museum en de molen wordt natuurlijk erg gewaardeerd.Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!