
Pluktuin De Zonnegaard
Pluk zelf je eigen mooie boeket vol bloemen in de pluktuin van De Zonnegaard!
Vanaf juni tot in oktober groeien bij De Zonnegaard allerlei zomerbloemen zoals Korenbloemen, Zinnia’s en Cosmea, maar ook Lathyrus en Dahlia’s. Je mag hier zelf een mooi boeketje bij elkaar plukken. Onder het afdakje vind je informatie, vazen met water en een schaartje.
De Zonnegaard vraagt 50 eurocent per bloemsteel. Het bedrag kan je in het daarvoor bestemde busje doen. De pluktuin is geopend van zonsopgang tot zonsondergang, van maandag tot en met zaterdag.
Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Meer inspiratie


12 zomeruitjes op de Veluwe
De leukste zomertips voor gezinnen op de Veluwe!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Kinderbelevingspaden Epe
Kinderbelevingspaden in Epe! Beleef de natuur met kinderbelevingspaden met verschillende thema'sBlogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
In de zomer en het najaar van 2025 zijn er in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen allerlei gezellige en kindvriendelijke festivals te vinden. Lekker naar buiten, samen wat beleven en van alles doen. Hieronder hebben we de leukste festivals voor jong én oud op een rij gezet - maak er samen een onvergetelijke zomer van!
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!
11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?