Erve Brooks
Pannenkoekenboerderij en top-speelplek met Blote voetenland en Avonturenpad!
Een topuitje voor het hele gezin, Erve Brooks in Gelselaar! Maar wist je dat hier ook hele lekkere pannenkoeken kunt eten in de Pannenkoekenboerderij? Voor 4,95 heb je al een kinderpannenkoek. En heb je meer trek, dan is er voor 14,95 een driegangenmenu!
Ook glutenvrije, ei-vrije en koemelkvrij pannenkoeken zijn te verkrijgen!
Meer weten over deze pannenkoekenboerderij van Erve Brooks? Klik dan op de websitebutton!
Erve Brooks
Broekhuisdijk 5
7275 CB Gelselaar
Openingstijden
10:00 - 19:30 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Happy Tosti Deventer
Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x leuke spelletjes met sneeuw
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.
Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer
Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.