Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Erve Eme Zutphen

Op Erve Eme komt het verleden weer tot leven. Kom kijken én beleven hoe ze vroeger leefden!

Beleef samen hoe het leven er vroeger uitzag op dit bijzondere erf in Zutphen. Hier duik je in de vroege middeleeuwen en voelt geschiedenis ineens verrassend dichtbij.

Wat kun je doen bij Erve Eme?

Op het terrein wandel je langs gereconstrueerde boerderijen en hutten uit de Frankische tijd. Alles is gebaseerd op echte vondsten uit de regio, dat maakt het extra bijzonder. Terwijl je rondloopt zie je hoe mensen hier woonden en werkten.

Bewoners brengen het verleden tot leven. Ze laten zien hoe er gekookt werd, hoe ambachten werkten en hoe het dagelijks leven eruitzag (ja, dat voelt bijna alsof je even terug in de tijd stapt).

Tijdens evenementen gebeurt er nog meer. Dan ontdek je ook andere periodes tussen 400 en 900 na Christus en is er vaak extra activiteit op het erf.

✓ Levend openluchtmuseum waar geschiedenis echt zichtbaar wordt
✓ Gebaseerd op archeologie uit de regio Zutphen
✓ Regelmatig events zoals een magisch kinderfestijn

Dit is dus echt zo’n fijn plekje in de regio waar je samen iets leert én beleeft.

Klik door via de roze button en ontdek wat er binnenkort te beleven is op Erve Eme!

Ontdek meer uitjes in de buurt op onze eropuit pagina

Erve Eme

Harenbergweg 1

7204 KZ Zutphen

Openingstijden Van Pasen tot eind oktober geopend op zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur.
Prijs 0-3 jaar: Gratis en 4+: €4,-
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

22x zomeruitjes

Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.

Museum Hagedoorns Plaatse in Epe

Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse

Minigolf Apeldoorn

Even lekker een balletje slaan op de Minigolf Apeldoorn in de bossen van Apeldoorn!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief