Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie op Duur

Deze fijne brasserie met speeltuin ligt midden in de natuur en is rolstoeltoegankelijk!

Brasserie op Duur is een kindvriendelijke restaurant op een mooi plekje in de natuur ligt, tussen Deventer, Zwolle & Raalte. Er staan lekkere kindergerechten op de kaart, zoals tosti’s, kinderboterhammen en pannenkoeken. Smullen maar!

Het restaurant is rolstoeltoegankelijk en heeft een aantal medewerkers in dienst met een verstandelijke beperking. Daarnaast werken ze zoveel mogelijk met verse en/of huisgemaakte producten.

In de achtertuin vind je een speeltuin. Hier kunnen de kinderen veilig spelen, terwijl jij geniet van een kopje koffie, biertje, frisje of een wijntje. Naast een trampoline en veel speelgoed, zijn er ook verschillende speeltoestellen aanwezig. Zo hoeft je kind zich niet te vervelen!

Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Brasserie Op Duur

Rijksstraatweg 109

8121 EW Den Nul

Openingstijden Brasserie op Duur is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 18.00 uur.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Frame schaatsen

Bij schaatsbaan De Scheg kunnen kinderen nu ook frame schaatsen!

Toegankelijke events in november

In november staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Rijksmuseum

Het Rijksmuseum biedt toegankelijke rondleidingen, prikkelarme openstellingen en videotour in gebarentaal

Verzetsmuseum junior

Maak deze vakantie kennis met de aangrijpende periode uit de geschiedenis bij het Verzetsmuseum junior.

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025

Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

Sinterklaas vieren in Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025

Wat is er allemaal te doen rondom Sinterklaas in omgeving Apeldoorn, Deventer, Zutphen? Wij verzamelden de leukste uitjes en activiteiten voor je!

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief