Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fluitles in Apeldoorn

Voor grote en kleine fluitfanaten!

Hoor je in Apeldoorn prachtig gefluit uit een huis komen? Goede kans dat het fluitiste Barbara Merlijn is met één van haar leerlingen!

Fluitdocente Barbara Merlijn geeft fluitles aan huis in Apeldoorn. Zowel jonge als oude, ervaren als beginnende fluitisten zijn van harte welkom bij haar. Het belangrijkste is dat je de zin hebt om te beginnen! Tijdens de lessen is er aandacht voor de muzikale ontwikkeling, toonvorming, ademtechniek, houding en expressie.

Behalve aan huis geeft Barbara ook les in Gigant.

Ben je nieuwsgierig geworden? Maak een afspraak voor een gratis proefles. Klik op de roze button om direct naar de site te gaan.

Kidsproof heeft de leukste restaurants voor kinderen op een rij gezet. Je vind ze in de categorie Uiteten.

Fluitles in Apeldoorn

Vogelvlucht 35

7332 CL Apeldoorn

Mail direct

Mail direct naar Fluitles in Apeldoorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!

De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe

De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?

12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!

27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief