Fruitbedrijf Bouwman
Appels en peren kopen met een koninklijk smaakje in de Oude Olifantenschuur van Fruitbedrijf Bouwman.
Vlakbij Paleis het Loo staat de Oude Olifantenschuur. In deze schuur stonden vroeger Hans en Parkie, de 2 olifanten van Stadshouder Willem V.
Nu is de Oude Olifantenschuur de lokatie waar Fruitbedrijf Bouwman haar fruit verkoopt. Appels, peren, pruimen, kweeperen en stoofpeertjes!
Daarnaast verkopen ze ook sap, jam, honing etc.
Hoe bijzonder om hier je gezonde boodschapjes te kopen!
Fruitbedrijf Bouwman
Tuinmanslaan 24-A
7315 HJ Apeldoorn
Openingstijden
Vanaf 28 augustus tot eind april, geopend:Woensdag t/m vrijdag van 13:30 tot 17:30 uur en zaterdag van 9.00 tot 16.30 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!