Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sleeën geluidswal Woudhuis

Lekker sleeën van de geluidswal in de wijk Woudhuis in Apeldoorn!

Wow, wat een hoge berg om vanaf te sleeën! De geluidswal in de wijk Woudhuis in Apeldoorn is perfect om lekker hard vanaf te roetsjen. De geluidswal is hartstikke lang, dus genoeg plek voor iedereen. Is deze heuvel toch iets te hoog? Geen probleem, er beneden zijn ook een aantal kleinere heuvels.

Bekijk ook onze blogs voor meer leuke sneeuwpret tips!

Geluidswal Woudhuis

Apeldoorn

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

16x meivakantie tips

Yes, meivakantie! Wij hebben 16 toffe tips verzameld om er samen lekker op uit te gaan.

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Street Jump Apeldoorn

Ga helemaal los bij Street Jump. Gave Jump Area's als de Big Airbag, Jump Caroussel en meer!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief