Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Grand Café Cornelis

Lekker eten, drinken en genieten doe je bij Grand Café Cornelis in Epe!

Bij Cornelis in Epe kun je genieten van een sfeervolle ervaring in het oude gemeentehuis! Of je nu zin hebt in koffie, thee, een hapje, een lunch, diner, er is voor elke gelegenheid een passende ruimte. In het restaurant en café kan je genieten van een mooie binnenruimte, maar er is ook een prachtige terras onder de monumentale Wilhelminaboom of in de zon aan de zuidkant van het café perfect zorgt voor puur genieten.

Het menu biedt heerlijke gerechten, gemaakt van eerlijke producten, evenals een uitgebreide selectie klassieke Italiaanse pizza’s, bereid in een authentieke houtoven. De kids hebben een eigen kinderkaart met lekkere soep, een hamburger, tosti, kroket, pizza en nog veel meer! Kortom heerlijk genieten van gezellig zitten, eten en drinken bij Grand Café Cornelis!

Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor leuke uitjes en activiteiten.

Grand Café Cornelis

Stationsstraat 2

8161 CL Epe

Openingstijden Maandag: gesloten
Dinsdag t/m zaterdag: vanaf 10.00 uur
Zondag: vanaf 12.00 uur
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

De Vroolijke Frans

Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!