Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoeken feestje

Je kinderfeestje vieren bij Pannenkoekenboerderij De Heikamp? Goed idee!

Speciaal voor jou wordt er een lekker pannenkoeken- of poffertjesmenu samengesteld, en natuurlijk een ijsje na!

Maak er een extra leuk feest van door vóór- of na het pannenkoeken eten, op pad te gaan in de omgeving: loop bijvoorbeeld het Kabouterpad of de Roekoetocht, of breng een bezoekje aan Belevingspark Cactus Oase.

Bovendien ontvang iedereen een Heitje, waarmee je een leuk cadeautje kunt uitzoeken.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Tip: altijd op de hoogte blijven van de leukste uitjes? Schrijf je dan nu in voor onze Nieuwsbrief!

 

De Heikamp

Hengeloseweg 2

7261 LV Ruurlo

Openingstijden april - november: dagelijkst geopend van 11:00 - 20:00 uur
november - april: dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Prijs € 9,00
Mail direct

Mail direct naar De Heikamp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x zomertips op de Veluwe

Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief