Hertenkamp Epe
Kom hertjes voeren en kipjes, konijnen en pauwen bewonderen bij het Hertenkamp in Epe!
In Epe is een mooi hertenkamp waar je zelf brood mee naar toe kunt nemen en hertjes kan voeren.
En er zijn niet alleen herten te zien… er lopen ook kippen, konijnen en pauwen rond.
Je kunt er prachtige wandelingen maken in de natuur en als je uitgewandeld bent kun je lekker loungen en eten bij ‘Brasserie Floor‘.
Ze hebben daar heerlijke broodjes en salades zelfs een ‘Floor en Floris’ kindermenu!
Wil je meer weten over het Hertenkamp Epe? Klik dan op de roze websitebutton om naar de Facebookpagina van het Hertenkamp te gaan!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?