Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De lichtjeswandeling

Kom ook de prachtige lichtjeswandeling doen op 19 december bij Het Leesten!

Het Leesten

Vanaf de parkeerplaats zie je de Ugchelse Berg al liggen. Een soort duin waar je lekker tegenop kunt klimmen en daarna vanaf kunt rennen. In de kuil kun je neerstrijken met een kleedje als het mooi weer is.

Vanaf de speelkuil beginnen verschillende wandelroutes door het mooie gebied van Het Leesten en de Ugchelse Berg. De wandelroutes zijn aangegeven met gekleurde paaltjes. Je loopt door bos, heide en het is heuvelachtig. Met een beetje mazzel kom je ook nog een Hert of een Specht tegen. In het speelbos kunnen de kinderen nog even lekker uitrazen.

De Lichtjeswandeling

Staatsbosbeheer en Brasserie ’t Leesten organiseren een lichtjeswandeling door het bos op ’t Leesten. Volg de route van lantaarntjes door het gebied en ervaar het donkere bos en het geluid van midwinterhoornblazers bij de heide. De Brasserie is aangekleed in kerstsfeer met muziek en kraampjes. Super gezellig!

Reserveren is verplicht!

Klik op de roze button om naar de website van Het Leesten te gaan.

Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!

Data:

  • vrijdag 19 december 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Het Leesten

Hoenderloseweg 191

7339 GG Ugchelen

Openingstijden 19 december
Tussen 17.00 en 20.30
Prijs Volwassenen €6,00
Kinderen €3,00
Mail direct

Mail direct naar Het Leesten

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spelen op de Brink Deventer

Gezellig spelen op de Brink met oud-hollands of modern speelgoed!

Drakenbootfestival 2025

Het Drakenbootfestival in Apeldoorn, een gezellig spektakel voor jong en oud!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

12 zomeruitjes op de Veluwe

De leukste zomertips voor gezinnen op de Veluwe!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke minigolf en pitch & putt locaties

Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer!  Van minigolf tot het unieke voetgolf!

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.

12x zomertips op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de zomer.

11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief