Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Nederlands Tegelmuseum

Kom op ontdekking in het Nederlands Tegelmuseum!

Ga jij samen met de rest van jouw gezin op ontdekkingsreis door het Tegelmuseum?

Je vindt er de mooiste oude tegels van vroeger met de mooiste schilderingen er op. Zo vind je bijvoorbeeld ook een prachtig tegeltableau (en film) van ‘De gelukkige Olifant’ deze komt uit de vakantievilla van oud koningin Juliana en prins Bernhard!

Voor kinderen is er een speciale speurtocht door het museum en ze mogen zelf een tegel beschilderen (niet altijd mogelijk ivm corona).

Kom kennismaken met een stukje oer-Nederlandse kunst!

Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tegelmuseum

Eikenzoom 12

6731 BH Otterlo

Mail direct

Mail direct naar Tegelmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

12 zomeruitjes op de Veluwe

De leukste zomertips voor gezinnen op de Veluwe!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

22x zomeruitjes

Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

12x zomertips op de Veluwe

Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief