Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Terras

Fijne plek om te eten, knuffelen met dieren en te spelen in de speeltuin!

Het Terras is een fijne plek in de regio om met kinderen te eten, voor de kids is er een speciale Boerderij Smulbox. Ook kun je op de kinderboerderij veel pret beleven. Zo zijn er cavia’s, geiten, schapen, pony’s en prachtige ezels. In het voorjaar worden er vaak jonge dieren geboren.

Na heerlijk geknuffeld te hebben met de dieren, kunnen de kinderen zich daarna even lekker uitleven in de speeltuin. In de speeltuin vind je wipwaps, een glijbaan, een klimnet en een prachtige boomhut in de walnotenboom.

Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Het Terras

Paleisweg 205

3852 NN Ermelo

Openingstijden Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Kidsproof terrasje pakken

Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief