Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Terras

Fijne plek om te eten, knuffelen met dieren en te spelen in de speeltuin!

Het Terras is een fijne plek in de regio om met kinderen te eten, voor de kids is er een speciale Boerderij Smulbox. Ook kun je op de kinderboerderij veel pret beleven. Zo zijn er cavia’s, geiten, schapen, pony’s en prachtige ezels. In het voorjaar worden er vaak jonge dieren geboren.

Na heerlijk geknuffeld te hebben met de dieren, kunnen de kinderen zich daarna even lekker uitleven in de speeltuin. In de speeltuin vind je wipwaps, een glijbaan, een klimnet en een prachtige boomhut in de walnotenboom.

Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Het Terras

Paleisweg 205

3852 NN Ermelo

Openingstijden Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Uitgelicht

Telekids musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in Apeldoorn en omgeving

Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant met speelhoek in Apeldoorn of omgeving? Goed nieuws: je hoeft niet meer eindeloos te zoeken. Wij verzamelden de fijnste familierestaurants waar jij rustig kunt eten (en zelfs nog een beetje natafelen) terwijl de kids zich vermaken.

Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza

Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief