Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekkerste ijs van de Veluwe

IJs van Co in Hoenderloo

Af en toe heb je wat geduld nodig! Er kunnen namelijk nog al wat wachtenden voor je zijn bij IJs van Co. Maar je wordt beloond met het lekkerste ijs van de regio!

Bij Ijs van Co serveren ze heerlijk ambachtelijk vanille-ijs met verschillende toppings, vruchten en koek. Zo maak je elke keer weer een heerlijke nieuwe combinatie. 

Rijden jullie speciaal naar Hoenderloo voor dit lekkere ijsje? Of knoop je er een fietstocht of wandeltocht aan vast?

Wil je meer weten over IJs van Co? Klik dan op de roze button.

Kidsproof heeft ook veel tips voor een zomers dagje uit! Kijk hiervoor in de categorie eropuit.

Ijs van Co

Krimweg 33b

7351 AT Hoenderloo

Openingstijden ma t/m do: 11:30 - 19:30 uur
vrij en za: 11:30 - 20:00 uur
zo: 12:00 - 20:00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

9x kindvriendelijke lunchen

Onze tips voor de leukste kindvriendelijke lunchplekjes in Apeldoorn!

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief