Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekkerste ijs van de Veluwe

IJs van Co in Hoenderloo

Af en toe heb je wat geduld nodig! Er kunnen namelijk nog al wat wachtenden voor je zijn bij IJs van Co. Maar je wordt beloond met het lekkerste ijs van de regio!

Bij Ijs van Co serveren ze heerlijk ambachtelijk vanille-ijs met verschillende toppings, vruchten en koek. Zo maak je elke keer weer een heerlijke nieuwe combinatie. 

Rijden jullie speciaal naar Hoenderloo voor dit lekkere ijsje? Of knoop je er een fietstocht of wandeltocht aan vast?

Wil je meer weten over IJs van Co? Klik dan op de roze button.

Kidsproof heeft ook veel tips voor een zomers dagje uit! Kijk hiervoor in de categorie eropuit.

Ijs van Co

Krimweg 33-B

7351 AT Hoenderloo

Openingstijden ma t/m do: 11:30 - 19:30 uur
vrij en za: 11:30 - 20:00 uur
zo: 12:00 - 20:00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie

Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief