Jeff’s Farmhouse Terwolde
Diner met uitzicht over de IJssel én pannenkoeken voor de kids!
Samen tafelen met uitzicht op de IJssel, terwijl de kinderen lekker kunnen spelen. Jeff’s Farmhouse in Terwolde is zo’n adres waar iedereen blij van wordt.
Heerlijk uit eten met kinderen
Bij Jeff’s Farmhouse genieten jullie van een sfeervol diner met pure gerechten. Boers, bourgondisch en een tikkeltje eigenzinnig. Sinds kort staan er ook pannenkoeken op de kaart, naar het beroemde recept van Pannenkoekenrestaurant Berg en Dal in Hoog Soeren. Liever geen pannenkoeken? Op het kindermenu staan genoeg andere opties.
Binnen is er een gezellige speelruimte met speelgoed en kleurplaten. Terwijl jullie ontspannen tafelen, vermaken de kinderen zich hier prima. En er is zelfs een verschoonruimte, fijn!
Waarom zo kidsproof?
✓ Heerlijk terras met uitzicht over de IJssel.
✓ Kinderkaart en super lekkere pannenkoeken.
✓ Speelruimte waar de kids zich goed vermaken
Wij vinden dit een ideaal plekje om met het hele gezin te eten. Een fijne sfeer voor ouders, genoeg te doen voor de kids. Vraag ook naar de kinderfeestjes met een pannenkoekenbuffet en onbeperkt ranja.
Tip: bekijk ook de speciale pannenkoeken actie in oktober!
Klik op de roze button en bekijk direct de website van Jeff’s Farmhouse voor reserveren en meer informatie.
Ontdek meer kindvriendelijke horeca adresjes in de buurt in onze categorie Uit eten.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!