Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jeff’s Farmhouse Terwolde

Diner met uitzicht over de IJssel én pannenkoeken voor de kids!

Samen tafelen met uitzicht op de IJssel, terwijl de kinderen lekker kunnen spelen. Jeff’s Farmhouse in Terwolde is zo’n adres waar iedereen blij van wordt.

Heerlijk uit eten met kinderen

Bij Jeff’s Farmhouse genieten jullie van een sfeervol diner met pure gerechten. Boers, bourgondisch en een tikkeltje eigenzinnig. Sinds kort staan er ook pannenkoeken op de kaart, naar het beroemde recept van Pannenkoekenrestaurant Berg en Dal in Hoog Soeren. Liever geen pannenkoeken? Op het kindermenu staan genoeg andere opties.

Binnen is er een gezellige speelruimte met speelgoed en kleurplaten. Terwijl jullie ontspannen tafelen, vermaken de kinderen zich hier prima. En er is zelfs een verschoonruimte, fijn!

Waarom zo kidsproof?

✓ Heerlijk terras met uitzicht over de IJssel.
✓ Kinderkaart en super lekkere pannenkoeken.
✓ Speelruimte waar de kids zich goed vermaken

Wij vinden dit een ideaal plekje om met het hele gezin te eten. Een fijne sfeer voor ouders, genoeg te doen voor de kids. Vraag ook naar de kinderfeestjes met een pannenkoekenbuffet en onbeperkt ranja.

Klik op de roze button en bekijk direct de website van Jeff’s Farmhouse voor reserveren en meer informatie.

Ontdek meer kindvriendelijke horeca adresjes in de buurt in onze categorie Uit eten.

Lees ook onze blog: De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer

Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!

Lees verder Lees verder

Jeff’s Farmhouse

Bandijk 2

7396 NB Terwolde

Mail direct

Mail direct naar Jeff’s Farmhouse

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!