Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterdorp Klarenbeek

Mysterieus dorp met te leuke huisjes van kabouters in Klarenbeek!

Degene die dit dorpje heeft neergezet is geniaal! Hoe simpel kan het zijn… maar de kids (en ouders!) worden hier zó blij van!

Over een paar honderd meter vind je naast het pad en wat dieper in het bos tussen de grote bomen de meest schattige kabouterhuisjes, maar ook andere dorpse voorzieningen zoals een sporthal en de buurtkroeg. De kleine details zijn erg leuk, zoals kleine brievenbusjes en containers. Maar ook bijvoorbeeld een tuintafel met wijnglazen. Kinderen kijken hun ogen uit.

Je vindt dit pad in het bos bij station Klarenbeek. De auto kun je bij het station parkeren en je loopt dan naar de andere kant en via het bospad het kabouterdorp in.

Check ook deze 5 natuurplekken in de regio die absoluut een aanrader zijn voor kinderen!

Kabouterdorp Klarenbeek

Hoofdweg

7382 Klarenbeek

Prijs gratis

Meer inspiratie

Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein

Voor iedereen die in de herfstvakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 november

18x Herfstvakantie uitjes

Yes, herfstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Apeldoorn en Deventer.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief