Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kasteel Cannenburch

Een spannend en leuk gezinsuitje: op ontdekkingstocht door Kasteel Cannenburch in Vaassen!

Het van oorsprong middeleeuwse kasteel Cannenburch ligt een prachtig oude parkbos met weilanden en vijvers. Je mag in het kasteel rondstruinen met je ouders maar je kunt ook een rondleiding volgen, dan weet je helemaal het het vroeger was!

Kasteel Cannenburch organiseert regelmatig leuke evenementen speciaal voor Kids! Je vindt deze terug in onze Uitagenda. Ook is er elk seizoen een andere spuertocht te doen in het Kasteelpark.

Het kasteel heeft een hele spannende geschiedenis. Klik snel op de roze button voor meer informatie.

Uiteraard staan de speciale evenementen altijd in de uitagenda van Kidsproof Apeldoorn. Check hiervoor de Uitagenda!

Kasteel Cannenburgh

Maarten van Rossumplein 4

8171 EB Vaassen

Openingstijden Het kasteel is geopend van april t/m oktober, van dinsdag t/m zondag

Let op: je moet wel voor 16:00 uur binnen zijn!
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Cannenburgh

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuw

Boulderen bij Kei Apeldoorn

Klim samen bij Kei Boulderhal Apeldoorn en ontdek hoe leuk boulderen is!

Monkey Town Binnenspeeltuin

Klimmen, klauteren, glijden, bouwen... Een binnenspeeltuin in Apeldoorn waar je je uren kunt vermaken

Aapjes kijken in Apenheul

Lekker aapjes kijken? Beleef een heerlijke dag in Apenheul!

Museum Hagedoorns Plaatse in Epe

Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen

Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief