Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lentespeurtocht Cannenburch

Op pad in het kasteelpark van Kasteel Cannenburch in Vaassen met een vrolijke lentespeurtocht!

Het kasteelpark van Cannenburch is in de lente echt zo’n plek waar je graag even rondwandelt. Met deze speurtocht wordt het nóg leuker, want onderweg valt er van alles te ontdekken.

Wat ga je doen tijdens de lentespeurtocht?

Met een knapzak over je schouder ga je op pad door het waterrijke park. Onderweg los je opdrachten op en leer je meer over de natuur, de vroegere kasteelbewoners en de bijzondere plekken rondom het kasteel.

Even pauze? Zoek een fijn bankje en geniet van iets lekkers dat je meekrijgt bij de speurtocht. Dat maakt het speuren extra gezellig.

✓ Speurtocht door het prachtige kasteelpark
✓ Leer spelenderwijs over natuur en geschiedenis
✓ Inclusief iets lekkers voor onderweg

Praktische info over de speurtocht

De lentespeurtocht is tijdens openstellingsdagen tussen 11.00 en 15.00 uur verkrijgbaar in de Landgoedwinkel in het Bouwhuis (naast de ingang van het park). De speurtocht duurt ongeveer een uur en is geschikt voor kinderen in de basisschoolleeftijd.

De kosten zijn €4,00 per persoon en reserveren is niet nodig. De paden in het park zijn goed begaanbaar, ook met een wandelwagen of rolstoel.

Let op: de speurtocht is niet verkrijgbaar op 2 & 3 mei, 14 mei, 23 t/m 25 mei en 4 t/m 7 juni vanwege evenementen op het landgoed.

Klik op de roze button en ontdek alles over deze gezellige lentespeurtocht bij Kasteel Cannenburch!

Niks missen van Kidsproof? Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief!

1 april t/m 3 juli 2026 M.u.v.: 2 & 3 mei, 14 mei, 23 t/m 25 mei en 4 t/m 7 juni

Kasteel Cannenburch

Maarten van Rossumplein 4

8171 EB Vaassen

Openingstijden 1 april t/m 3 juli 2026
Prijs €4,00 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Cannenburch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.

HOKUS POKUS (6+)

Een vrolijke familievoorstelling vol circus, slapstick en verdwijntrucs in het Zuiderpark in Apeldoorn!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Circus UP!

Circus UP komt naar Apeldoorn. Dit wil je niet missen!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza

Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.

12 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Op zoek naar de leukste plekken om buiten te zwemmen met kinderen in Apeldoorn, Deventer en Zutphen? Wij zetten de fijnste buitenzwemplekken voor je op een rij. Perfect voor een zomerse dag!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief