Nature Game Cannenburch
Ontdek de kasteeltuin van Kasteel Cannenburch met Nature Game Cannenburch!
Met Nature Game Cannenburch ontdek je de prachtige kasteeltuin van Kasteel Canennburch. Aan de hand van de app loop je een mooie route en krijg je allerlei leuke opdrachten op je scherm. Deze gaan natuurlijk over het kasteel en de omliggende natuur. Maar je moet ook aan de slag met leuke doe- en foto-opdrachten.
De Nature Game is geschikt voor kids tussen de 4 en 12 jaar. Een spel duurt ongeveer 90 minuten. Ook leuk voor kinderfeestjes!
Tip: zorg voor een opgeladen telefoon en download thuis alvast de app.
Meer weten? Klik dan op de roze button.
Meer toffe natuuruitjes? Check onze speciale natuur categorie!
Kasteel Cannenburch
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
7x fietsroutes met kinderen rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Zijn jouw kids klaar met wandelen, maar wil jij wél graag met ze naar buiten? Stap dan lekker op de fiets! We hebben 7 leuke fietsroutes verzameld die super leuk zijn voor kinderen!