Nature Game Cannenburch
Ontdek de kasteeltuin van Kasteel Cannenburch met Nature Game Cannenburch!
Met Nature Game Cannenburch ontdek je de prachtige kasteeltuin van Kasteel Canennburch. Aan de hand van de app loop je een mooie route en krijg je allerlei leuke opdrachten op je scherm. Deze gaan natuurlijk over het kasteel en de omliggende natuur. Maar je moet ook aan de slag met leuke doe- en foto-opdrachten.
De Nature Game is geschikt voor kids tussen de 4 en 12 jaar. Een spel duurt ongeveer 90 minuten. Ook leuk voor kinderfeestjes!
Tip: zorg voor een opgeladen telefoon en download thuis alvast de app.
Meer weten? Klik dan op de roze button.
Meer toffe natuuruitjes? Check onze speciale natuur categorie!
Kasteel Cannenburch
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Op zoek naar de leukste plekken om buiten te zwemmen met kinderen in Apeldoorn, Deventer en Zutphen? Wij zetten de fijnste buitenzwemplekken voor je op een rij. Perfect voor een zomerse dag!
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.