Nature Game Cannenburch
Ontdek de kasteeltuin van Kasteel Cannenburch met Nature Game Cannenburch!
Met Nature Game Cannenburch ontdek je de prachtige kasteeltuin van Kasteel Canennburch. Aan de hand van de app loop je een mooie route en krijg je allerlei leuke opdrachten op je scherm. Deze gaan natuurlijk over het kasteel en de omliggende natuur. Maar je moet ook aan de slag met leuke doe- en foto-opdrachten.
De Nature Game is geschikt voor kids tussen de 4 en 12 jaar. Een spel duurt ongeveer 90 minuten. Ook leuk voor kinderfeestjes!
Tip: zorg voor een opgeladen telefoon en download thuis alvast de app.
Meer weten? Klik dan op de roze button.
Meer toffe natuuruitjes? Check onze speciale natuur categorie!
Kasteel Cannenburch
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
15x Sint Maarten thuis vieren
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!