
Peutergym bij KDO Apeldoorn
De eerste sportles voor je peuter! Er wacht een gymzaal vol leuke attributen en opdrachten op jullie!
Eén uur peutergym betekent gericht bezig zijn met je eigen kind. Door middel van spelletjes doen, liedjes zingen en leuke oefeningen doen wordt de motorische ontwikkeling zoveel mogelijk gestimuleerd en bevorderd. Er wacht een sporthal met de leukste klim- en klauter attributen op jullie te wachten, met bijna wekelijks een andere opstelling.
Ben je nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de site van KDO te gaan.
Nog geen plannen voor aankomend weekend? Check dan de Uitagenda van Kidsproof.
Meer inspiratie


Club Pellikaan Apeldoorn
TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of ZutphenBlogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.