Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KDO Apeldoorn

Dansende peuters schattig, maar ook erg goed voor de ontwikkeling! Volg peuterdans bij KDO Apeldoorn.

Bijna te schattig, dansende peuters! Maar behalve dat het erg schattig is, is het ook erg goed voor de ontwikkeling van de kleintjes. 

KDO biedt peuterdans aan voor kindjes van 2 en 3 jaar.

Voor meer informatie klik je op de roze button!

Bekijk ook de rubriek Eropuit voor de leukste uittips in Apeldoorn en omgeving!

KDO Apeldoorn

Prijs 21,- per kwartaal
Mail direct

Mail direct naar KDO Apeldoorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Zwemles bij Malkander

Van de eerste spetters tot het A-, B- en C-diploma: volg zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn.

Telekids Musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen! Boek alvast een proefles.

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!