Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kerstvakantie in Museum More

Samen op ontdekking in Museum MORE met speurtochten, familiedagen en creatieve workshops.

De kerstvakantie is zo’n fijne periode om er samen op uit te gaan. Bij Museum MORE in Gorssel zit je deze vakantie helemaal goed. Er is van alles te doen voor gezinnen, met extra familiedagen om naar uit te kijken.

Wat is er te doen met kids?

Tijdens de hele kerstvakantie kunnen jullie samen speuren door het museum, reuzepuzzels leggen, kleurplaten tekenen of even ontspannen in de gezellige kerst-leeshoek. Ideaal om het museum op je eigen tempo te ontdekken, ook met jongere kinderen.

Op zaterdag 27 december en zaterdag 3 januari is het extra feest. Dan staan er familierondleidingen en creatieve activiteiten op het programma, begeleid door enthousiaste museumgidsen.

Extra leuk tijdens de familiedagen
✓ Spannende speurtochten door het museum
✓ Familierondleidingen speciaal voor gezinnen
✓ Creatieve inloopworkshop in de Raadzaal

Klik op de roze button en bekijk alle actuele tijden, activiteiten en praktische info op de website van Museum MORE.

Ontdek meer leuke uitjes in de kerstvakantie in onze uitagenda.

Kerstvakantie-uitje

Museum More

Hoofdstraat 28

7213 CW Gorssel

Openingstijden Gehele kerstvakantie. Gesloten op Eerste Kerstdag en Nieuwjaarsdag
Prijs Kids t/m 11 jaar gratis toegang
Mail direct

Mail direct naar Museum More

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

12x wintertips op de Veluwe

We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.

Familiedag Kerstspecial

Tijdens de kerstvakantie komt CODA met leuke kerstspecial Familiedagen!

Kerstvakantie bij MIMIK

Leuke familiefilms en activiteiten tijdens de kerstvakantie bij MIMIK in Deventer!

Kasteel Cannenburch in kerstsfeer

Beleef kerst bij Kasteel Cannenburch en kom genieten van de ultieme kerstsfeer in het kasteel!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x kerstvakantie uitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Het is kerstvakantie! Overal lampjes & kerstbomen en heerlijk die vrije dagen in het vooruitzicht! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden. Nog op zoek naar leuke uitjes? Scroll dan gezellig samen door deze tips. Laat de voorpret beginnen!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief