Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenhuizen

Pannenkoekenhuizen en pannenkoekenrestaurants op de Veluwe en in en om Apeldoorn / Deventer!

Kinderen zijn gek op pannenkoeken dus je doet ze vast een groot plezier met een bezoekje aan een leuk pannenkoekenhuis! Ken je deze leuke pannenkoekenhuizen in en om Apeldoorn en Deventer al?

Combineer het eten van een pannenkoek bij De Brugkabouter in Eerbeek met één van de vele leuke activiteiten die De Brugkabouter in Eerbeek aanbiedt! Er is een grote speeltuin, je kunt hier met het hele gezin midgetgolfen, of op zoek naar de uitgang van het maïsdoolhof! Is het mooi weer dan kun je zelfs kayakken op het Apeldoorns kanaal!

Het maken van de perfecte pannenkoeken hebben ze bij De Reuvershoeve in Brummen tot een kunst verheven. Door de glazen wand zie je de koks alle koekenpannen beheren, alles wordt hier gedaan voor de allerlekkerste ambachtelijke pannenkoek. Na het eten van de perfecte pannenkoek is er heel veel te spelen. Er is een speeltuin, maar ook nog een kinderboerderij.

De Boskabouter Nunspeet! En de naam is gekozen omdat tegenover het restaurant het Kabouterpad van Nunspeet ligt. Dat wordt een mooie combi dus van lekker het bos in, en kabouters spotten, en gezellig pannenkoeken eten. Nog energie over? Dit pannenkoekenhuis heeft ook nog een speelweide, een skelterbaan en boerderijdieren!

Nog meer leuke tips vind je in onze blog over pannenkoekenhuizen in en om Apeldoorn en Deventer en kijk ook even bij de andere leuke kindvriendelijke restaurants in de regio.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

De Vroolijke Frans

Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief