Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenhuizen

Pannenkoekenhuizen en pannenkoekenrestaurants op de Veluwe en in en om Apeldoorn / Deventer!

Kinderen zijn gek op pannenkoeken dus je doet ze vast een groot plezier met een bezoekje aan een leuk pannenkoekenhuis! Ken je deze leuke pannenkoekenhuizen in en om Apeldoorn en Deventer al?

Combineer het eten van een pannenkoek bij De Brugkabouter in Eerbeek met één van de vele leuke activiteiten die De Brugkabouter in Eerbeek aanbiedt! Er is een grote speeltuin, je kunt hier met het hele gezin midgetgolfen, of op zoek naar de uitgang van het maïsdoolhof! Is het mooi weer dan kun je zelfs kayakken op het Apeldoorns kanaal!

Het maken van de perfecte pannenkoeken hebben ze bij De Reuvershoeve in Brummen tot een kunst verheven. Door de glazen wand zie je de koks alle koekenpannen beheren, alles wordt hier gedaan voor de allerlekkerste ambachtelijke pannenkoek. Na het eten van de perfecte pannenkoek is er heel veel te spelen. Er is een speeltuin, maar ook nog een kinderboerderij.

De Boskabouter Nunspeet! En de naam is gekozen omdat tegenover het restaurant het Kabouterpad van Nunspeet ligt. Dat wordt een mooie combi dus van lekker het bos in, en kabouters spotten, en gezellig pannenkoeken eten. Nog energie over? Dit pannenkoekenhuis heeft ook nog een speelweide, een skelterbaan en boerderijdieren!

Nog meer leuke tips vind je in onze blog over pannenkoekenhuizen in en om Apeldoorn en Deventer en kijk ook even bij de andere leuke kindvriendelijke restaurants in de regio.

Meer inspiratie

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

Buitenspeeldag 2026 in en om Apeldoorn en Deventer

Buitenspelen is superbelangrijk, maar wordt steeds minder vanzelfsprekend. Daarom organiseert Jantje Beton de BUITENSPEELDAG! Op woensdag 10 juni wordt van Nederland één grote speelplek gemaakt. Hieronder hebben we alvast wat leuke activiteiten voor je op een rij gezet.

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief