Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vakantie op de Veluwe

Op vakantie in eigen land? Check hier de leukste uitjes voor een vakantie op de Veluwe!

In de zomervakantie gaan veel gezinnen op vakantie in Nederland. Wist je dat de Veluwe één van de populairste vakantiebestemmingen is in Nederland? Dat snappen wij natuurlijk hartstikke goed! De Veluwe is ontzettend leuk voor een weekendje weg, een midweek weg of voor een langere vakantie.

Uiteraard wil je ook eropuit met de kinderen. Wij verzamelden de leukste uitjes met kinderen voor jouw (thuisblijf) vakantie op de Veluwe!

Check ze snel via de roze button!

Uit eten met de kids? Ontdek deze kindvriendelijke restaurantjes!

Kidsproof Apeldoorn

Meer inspiratie

Boschbad Apeldoorn

Het Boschbad in Apeldoorn! Een heerlijke dag uit met hele gezin bij het grootste buitenbad van Nederland!

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.

Speelboerderij Binky

Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe

Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief