Kikker kijkt naar kunst bij Kröller
Kikker en zijn vriendjes brengen een bezoek aan het museum!
Er zijn bijzondere bezoekers in de beeldentuin: Kikker en zijn vriendjes! In het prentenboek Kikker kijkt naar Kunst ontdekken ze de beeldentuin. Het is de eerste keer dat Kikker een museum bezoekt en naar kunst kijkt. Komen jullie Kikker en zijn vriendjes een bezoekje brengen?
Familietour langs kikker en de kunstwerken
Kom je binnenkort met je familie naar het museum? Ga dan samen op pad met de gratis wandeling langs kunstwerken uit het prentenboek. Een mooie manier om het verhaal samen te beleven, vóór of na het lezen. Neem de tijd om samen te kijken, te praten en te genieten van de kunst en van Kikker!
Avontuurlijk prentenboek
In Kikker kijkt naar kunst gaan Kikker en zijn vriendjes op avontuur. Het verhaal leidt langs 12 kunstwerken in de beeldentuin. Er is van alles te zien: op elkaar gestapelde vaten, strak geschilderde lijnen, een vreemd huis en zelfs een ster! “Ja dacht Kikker, op weg naar waar ze vandaan kwamen. Wat is de wereld toch mooi…”.
Kortom, plezier voor het hele gezin bij Kröller!
Klik op de roze button voor meer informatie en tickets voor het museum
Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.
Kröller-Müller Museum
Houtkampweg 6
6731 AW Otterlo
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x Sint Maarten thuis vieren
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.