Kinderboerderij De Schouw
Gezellige kinderboerderij in Zutphen. Kom je ook een handje meehelpen bij het voeren van de dieren?
Op de kinderboerderij in Zutphen is altijd wat te zien en te beleven. Kom je een handje helpen met het voeren van de dieren? Of misschien lijkt het je leuk om je kinderfeestje hier te geven? Wat je ook komt doen, de kinderboerderij heet je van harte welkom!
Wil je meer weten over deze kinderboerderij in Zutphen? Klik dan op de roze button om naar de website van de kinderboerderij te gaan.
Andere leuke kinderactiviteiten in de omgeving van Zutpgen vind je in de categorie Eropuit!
Kinderboerderij De Schouw
Schouwlaaksweg 2
7206 DJ Zutphen
Openingstijden
ma-vrij: 9:30 - 16:00 uurza-zo: 14:00 - 17:00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
15x Sint Maarten thuis vieren
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.