Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Yoga bij Lidewij van Melle

Kinderyogalessen voor kids tussen 2 en 17 jaar naast een vijver vol prachtige libellen in Diepenveen!

Inspanning en ontspanning

Lidewij van Melle geeft in haar leuke yogastudio aan huis kinderyoga lessen. Iedereen tussen 2 en 17 jaar is welkom! De lessen worden opgebouwd aan de hand van een thema passend bij de groep. Er wordt altijd begonnen met de vertelsteen, zodat iedereen iets in de groep kan delen als hij/zij dat wilt. Daarna begint de les en komt er van alles aan bod. Van visualisaties tot massages en yogahoudingen, alles kan! Daarnaast zal er ook altijd ruimte zijn voor iets creatiefs. 

Een thema wat veel terugkeert is de natuur. Lidewij neemt kids mee in haar verwondering voor de natuur en alles wat zij ons leert. Super inspirerend!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Lees ook de blogs van Kidsproof!

Kinderyoga Lidewij van Melle

Wechelerweg 3

7431 PD Diepenveen

Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Kinderyoga Lidewij van Melle

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Meer inspiratie

Telekids Musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen! Boek alvast een proefles.

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Zwemles Malkander

Haal je zwemdiploma met zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!