Kings & Queens Zutphen
Een kinderfeestje bij Kings & Queens! Kom bowlen, tafelvoetballen, poolen en veel meer!
Wil jij een compleet verzorgd kinderfeestje met allerlei leuke activiteiten? Bij Kings & Queens Zutphen zijn er verschillende mogelijkheden.
Bowlen
Na het ontvangst aan jullie eigen versierde tafel staat er een ranjatap klaar tijdens een spannend uurtje bowlen! De bowlingbanen zijn voorzien van speciale LED verlichting die zorgen voor special effects tijdens het bowlen!
City Quest
Ga op een spannende missie door het centrum van Zutphen en los als team alle raadsels en puzzels op die je onderweg tegenkomt. Scan de locatie met jullie iPad en breng de omgeving tot leven door middel van augmented reality! Met gave gadgets in jullie actionpack moeten jullie het mysterie zien te ontrafelen…
Escaperoom
Houden jullie wel van een beetje uitdaging en kunnen jullie goed samenwerken? Speel dan de escaperoom en los samen alle puzzels en raadsels op! De escaperoom ‘De Bunker’ kunnen ze aanpassen, zodat de puzzels geschikt zijn voor een jonger publiek (vanaf 10 jaar). Er kunnen maximaal 6 kinderen tegelijk de escaperoom spelen.
En heb je nog energie over? Verleng je middag door met een potje pool, tafelvoetbal, airhockey of pingpong! Als afsluiting kan je lekker genieten van patatje met snack.
Wil je meer weten over het vieren van je kinderfeestje bij Kings & Queens in Zutphen? Klik dan op de roze websitebutton.
Binnenkort een jarig thuis? Bekijk dan alvast het kinderfeestjes overzicht!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!