Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandeltocht

Maak een interactieve wandel- en speelroute over de heks van Lettele!

Speciaal voor kinderen is er een interactieve wandel- en speelroute van 1,5 km over de heks van Lettele. Zij woont tegenwoordig op de zolder van de oude school in het dorp en houdt alles goed in de gaten.

Een haas vertelt het (aangepaste) heksenverhaal via een app op de telefoon en geeft ook leuke opdrachten. Ontdek hoe je zelf een heksenbezem van takken kunt maken of hoe je van brandnetels een lekker toverdrankje kunt brouwen.

De route begint op de parkeerplaats bij Kulturhus De Spil en loopt door landgoed Oostermat, het spilspeelbos en de proeftuin. Je kunt de route volgen aan de hand van bordjes en met de app.

Voor meer info klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Kulturhaus De Spil

Sportweg 1

7434 RZ Lettele

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Aquacentrum Malkander

Lekker zwemmen, super gave glijbaan en ontspannen in de wellness van Aquacentrum Malkander in Apeldoorn!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

12x wintertips op de Veluwe

We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x de leukste winteruitjes op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.

De leukste kerstmarkten in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Een kerstmarkt bezoeken met je kinderen? We hebben alle informatie over kerstmarkten en winterfairs in 2025 in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe voor je op een rijtje gezet.

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >