Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bostoren en Speelbos

Beklim de bostoren en leef je uit in het speelbos! Op en top natuurbeleving in Putten!

De beklimming van de bostoren is al een heel avontuur. Elke keer heb je een ander uitzicht en eenmaal boven ben je in een bomentuin. De grote hoogte geeft je een schitterend uitzicht over de Veluwe. De beloning voor het beklimmen van 235 treden!

Je kunt ook naar het speelbos! Hier zijn klauternetten, omgevallen bomen en stronken waar je perfect hutten mee kunt bouwen. Een grote zandbak mag natuurlijk niet ontbreken.

Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Alle leuke evenementen in de regio Apeldoorn staan voor je op een rijtje, bekijk hiervoor de Uitagenda.

Landgoed Schovenhorst

Garderenseweg 93

3881 GK Putten

Openingstijden dagelijks open van 10:00 - 17:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Landgoed Schovenhorst

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Street Jump Apeldoorn

Ga helemaal los bij Street Jump. Gave Jump Area's als de Big Airbag, Jump Caroussel en meer!

80 jaar vrijheid vieren

In 2025 vieren we 80 jaar vrijheid. Ook voor kinderen is er genoeg te doen.

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

Meivakantie bij Paleis het Loo

Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief