Wandelroute Voorstonden
Laat je verrassen door het ruim 200 jaar oude parkbos van Landgoed Voorstonden.
Het parkbos van Landgoed Voorstonden is al ruim 200 jaar oud. Laat je verrassen door statige oude hoge eiken en beuken, door de dode bomen waar ander leven bezit van heeft genomen of de nieuwe aanplant, waarmee dit parkbos weer twee eeuwen door kan.
Let op: De groen gemarkeerde route is halfverhard en geschikt voor rolstoelen, kinderwagens en mensen die voor het wandelen afhankelijk zijn van een stevige en vlakke ondergrond.
Voor meer info over de route klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje
Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!